مجموعه کامل کلاه ایمنی و تجهیزات حفاظت از سر :

کلاه ایمنی و تجهیزات محافظت از سر و گردن یکی از پرکاربرد ترین محصولات ایمنی هستند که در صنایع مختلف همیشه کاربرد داشته اند . قطعا هز رمان حرف از تجهیزات ایمنی و مارگاهی می شود شما افرادی را با کلاه ایمنی در ذهن تجسم میکنید. 

کلاه های ایمنی انواع گوناگونی دارند که می توان به کلاه ایمنی کار در ارتفاع ، کلاه ایمنی صنعتی ، کلاه ایمنی عایق برق و کلاه ایمنی مهندسی و کارگری اشاره کرد.

در زیر به تفکیک چند مورد از این محصول پر مصرف ایمنی را مشاهده می کنید. در صورتی که برای خرید محصول نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

مهمترین علت استفاده و خرید کلاه ایمنی محافظت از سر و گردن در برابر ضربه های ناگهانی و سقوط اجسام است.

تصور کنید که در ساختمانی در حال ساخت در حرکت هستید و تکه ای آجر یا سنگ از بالا به سمت شما پرتاب می شود. تنها کلاه ایمنی است که حساس ترین نقطه بدن انسان را محافظت میکند و از مرگ نجات می دهد. کلاه های ایمنی انواع گوناگونی دارند که با توجه به کاربری آنها می توانید مدلهای مختلف آن را مشاهده کنید و پس از بررسی به صورت آنلاین از مهندس مارت خرید نمایید.

بله ، در صورتی که کلاه استفاده نشده باشد و از بسته پلمپ باز نشده باشد میتوانید محصول را عودت داده و یا با مدل دیگر تعویض نمایید. البته پروسه هفت روزه بازگشت را می بایست رعایت نمایید.

کلاه های ایمنی فقط گارانتی و ضمانت اورجینال بودن محصول خارجی و ضمانت سلامت محصول هنگام تحویل جنس را دارند. کارشناسان مهندس مارت قبل از ارسال با دقت تمامی محصولات را چک کرده و پس از تایید توسط بخش کنترل برای مشتری ارسال می شود. در صورت استفاده نادرست از کلاه ،  محصول شامل ضمانت و گارانتی نمی شود.

نحوه ارسال کلاه ایمنی و محصولات محافظ سر از طریق پست و تیپاکس به سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود. عزیزان و مشتریان شهر تهران می توانند از گزینه پیک موتوری هم برای دریافت محصول بهره مند باشند. دقت فرمایید که سفارشات عمده توسط باربری هم امکان ارسال دارد که مشتریان حتما باید از طریق کارشناسان فروش هماهنگی های لازم را بعمل آورند.

در صورتی که کلاه ایمنی مورد نظر خود را انتخاب نکرده اید می توانید از طریق دکمه های زیر تمامی مدلهای کلاه ایمنی و محصولات محافظ سر را مشاهده کنید و یا از مشاوره خرید رایگان بهره مند شوید :

همه چیز درباره خرید کلاه ایمنی ، کار در ارتفاع و محصولات محافظ سر

رنگ های کلاه ایمنی :

کلاه های ایمنی دارای رنگ های متفاوتی هستند که هر کدام از افراد به دلیل شرایط و سطح کاری از آن ها استفاده می کنند. کلاه های ایمنی دارای رنگ های متفاوتی می باشد که هر کدام برای افراد خاص و در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از :

1- کلاه ایمنی سفید : کارکنان سطح بالا نظیر مهندسین ، مدیران ، سرپرستان و …

2- کلاه ایمنی زرد : این رنگ جز پرکاربرد ترین رنگ است که اکثرا در کارگاه های عمرانی و دیگر پروژه ها و در اکثر کارگاه های ساختمانی نیز استفاده می شود.

3- کلاه ایمنی قرمز : نیروی آتش نشانی و اطفاء حریق

4- کلاه ایمنی سبز : کارکنان خدمات فنی و مسئولین ایمنی در کارگاه های ساختمانی

5- کلاه ایمنی آبی : کارکنان بخش تعمیرات ، تکنسین‌ های برق، گروه نجاری و دیگر اپراتور های فنی

6- کلاه ایمنی قهوه ای : کارکنان و کارگرانی که در محیط های حرارت بالا قرار دارند و جوشکاران

7- کلاه ایمنی خاکستری : میهمانان ، بازدیدکنندگان و پیمانکاران و اغلب کارگاه های بزرگ و خاص عمرانی

انواع کلاه های ایمنی :

کلاه ایمنی کلاس A : این مدل کلاه های ایمنی دارای مقاومت بسیار بالایی هستند که به راحتی از سر در برابر هر گونه ضربه ای محافظت می کند. این مدل اکثر در صنایع و مشاغلی نظیر معادن، کارخانه و کارگاه ساختمانی قابلیت استفاده را دارا می باشد .

کلاه ایمنی کلاس B : این کلاه از سر در برابر هر گونه ضربه ، سوختگی و جریان برق به خوبی محافظت می کند و اکثرا افرادی که با جریان برق زیاد سر و کار دارند بهترین توصیه می باشد .

کلاه ایمنی کلاس C : این مدل کلاه های ایمنی دارای مقاومت و محافظت کمتری نسبت به سایر مدل کلاه ها می باشد و اکثرا در محیط های عمومی قابلیت استفاده شدن را دارا می باشد .

کلاه ایمنی کلاس D : این مدل کلاه ها جهت محافظت از حریق قابل کاربرد می باشد که معمولا برای آتش نشان ها طراحی شده که هم در برابر آتش سوزی و هم برق دارای مقاومت بالایی می باشد .

انواع استاندارد های کلاه ایمنی :

استاندارد EN اروپا

این استاندارد دارای مدل های مختلفی می باشد که می توان به EN 937، EN 50365، EN 14052 و… اشاره کرد.

این استاندارد ها جهت استفاده تولیدکنندگان، تاسیسات ولتاژ پایین، کلاه‌های ایمنی صنعتی و… قابل استفاده می باشد و اکثر این استاندارد برای تمامی ارگان ها رعایت می شود .

استاندارد OSHA ایالات متحده

این استاندارد جهت محافظت در محیط های کاری اداره ایمنی و بهداشت شغلی در آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. ایالات متحده جهت پیروی از پروتکل های تنظیم شده از استاندارد های ANSI مواردی را اضافه کرده است. دو مورد از این استاندارد ها CFR ۱۹۱۰.۱۳۵ ۲۹ و CFR ۱۹۲۶.۱۰۰ ۲۹ می باشد که جهت استفاده کارگران صنایع عمومی وضع شده و برای کارگران ساخت و ساز و نو ساز در نظر گرفته شده است .

استاندارد CSA Z۹۴.۱ کانادا 

این استاندارد به جهت نگهداری ، انتخاب و استفاده از کلاه های ایمنی در مکان های مختلفی است. این مکان ها شامل مکان هایی نظیر خدمات عمومی، ساخت و ساز، جنگلداری و… هستند که هر کدام به چند قسمت مختلف تقسیم می شوند که این قسمت ها عبارتند از : پایداری ، قدرت دی الکتریک ، کاهش ضربه ، مقاومت در برابر اشتعال ، مقاومت در برابر نفوذ و  اشتعال‌ پذیری پوسته

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.